Levélcímünk:

Örökbefogadással kapcsolatban:

Román Szilvia

Tel: 30/604 18 16

E-mail az egyesület elnökének:

E-mail a webmesternek:

Hargitai Katalin

Forróvonal:

30/7-3333-26

Kedves Bejelentők!

Sajnos, nem rendelkezünk jelenleg saját menhellyel, kóbor állatok mentésére szolgáló üres kenelekkel, csak ideiglenes befogadóinkra számíthatunk!

Ennek ellenére a bejelentések mindegyikére igyekszünk érdemi lépéseket tenni, legyen az  sérült állat kórházba juttatása, állatkínzás elleni fellépés, kóbor kutyák gazdáinak felkutatása vagy egyéb hasonló intézkedés.

Arra kérünk minden bejelentőt, ha van rá lehetősége, hogy legalább néhány napig tartsa magánál a talált állatot, mi pedig mindent megteszünk, hogy mihamarabb régi-új gazdát keressünk számára!

Adó 1%, eseti adományok, számlára utalás

Adó 1%

Számlaszámunk: 63300123-11062811-00000000

Adószám: 18618080-1-11

Hogyan segíthetsz?

Feltöltés alatt!

Űrlapok

Letöltés:
DokumentumLeírás
Dokumentum letöltése (belepesi_nyilatkozat.doc)Belépési nyilatkozat
Dokumentum letöltése (partolo_tagsagi.doc)Pártoló tagsági nyilatkozat

Szervezeti dokumentumok

Letöltés:
DokumentumLeírás
Dokumentum letöltése (bv.pdf)Bírósági végzésBejegyzés és közhasznúság
Dokumentum letöltése (Belépési nyilatkozat.pdf)Belépési nyilatkozat
Dokumentum letöltése (asz-2015-05-06.pdf)Alapszabály- Hatályos 2015.05.06.-tól

Figyelem!

Forróvonal:

20/481-2319

Kedves Bejelentők!

Arra kérünk minden bejelentőt, ha van rá lehetősége, legalább néhány napig tartsa magánál a talált állatot, mi pedig mindent megteszünk, hogy mihamarabb régi/új gazdát keressünk számára!

Adatok

Ments meg! Oroszlányi Állatvédő Egyesület

Megyei nyt. szám: 1750 / 2009

Országos  azonosító: 2731 / 2009